Şartlar & Koşullar

.

Mağazamızda (ekolmagaza.com) Alışveriş Yapan Herkes Bu Sözleşmeyi Okumuş Ve Kabul Etmiş Sayılır.


ÜYE BİLGİLERİ : Üye, bilgilerini eksiksiz ve hatasız girmelidir. Teslimat için telefon numarası ve vergi numarası (TC Kimlik Numarası) girilmesi zorunludur. Bu bilgiler hem güvenlik için hem de kanuni zorunluluktan dolayı gereklidir.


HATALAR : Ürün açıklaması, adı, fiyatı, resmi vs her türlü içerikte oluşabilecek hatalarından dolayı mağazamız (ekolmagaza.com) sorumlu tutulamaz.


FİYAT POLİTİKASI : Mağazamızda (ekolmagaza.com)  satılan tüm ürün fiyatlarını serbest ekonomi kuralları gereği mağazamız belirler. Etiket Fiyatı, Satış Fiyatı ve İndirimli Fiyat buna dahildir. Müşteri, Ürün üreticisi, İthalatçısı veya dağıtıcısı dahil hiç kimse fiyatı değiştirmemiz konusunda bizi zorlama yetkisi yoktur. (Yazım ve güncelleme hataları istisnadır.)

 

GARANTİ : Mağazamız (ekolmagaza.com)  ve Müşteri Garanti Koşulları sayfasında belirtilen kurallar çerçevesinde hareket eder.


İADE : Mağazamız (ekolmagaza.com)  sattığı her hangi bir ürünü İade Koşulları sayfasında belirtilen durumlarda iade alma garantisi verir.


ÜCRETLER : Mağazamız (ekolmagaza.com)  tarafından tahsil edilen tüm ücretler  ilgili bölümlerde müşterinin görebileceği şekilde açıkça görüntülenir. Bu fiyatlara sonradan itiraz edilemez.